0
+48 519150012
Plichtów 21
gm. Nowosolna
Kup karnet
Aktualności
19/09/2020

AKADEMIA MARZYCIELA

Akademia Marzyciela to program opracowany dla dzieci w wieku 7 – 11 lat.

AKADEMIA MARZYCIELA

Głównym celem zajęć jest odkrycie naturalnych predyspozycji i talentów dziecka. Metoda stosowana podczas prowadzenia oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu i realizacji programów rozwoju talentów w międzynarodowych organizacjach (takich jak Dell, Hutchinson, E&Y, Fermator) oraz przedsiębiorstw z polskim kapitałem (Spedimex i Proqres).

Podczas warsztatów dzieci realizować będą różne projekty uwypuklające mocne strony, następnym krokiem jest nauczenie się w jaki sposób posługiwać się swoimi talentami i umiejętnościami tak aby skutecznie realizować swoje marzenia. Wydarzeniem kończącym cykl zajęć jest przedstawienie teatralne w całości przygotowane przez dzieci.

W ramach GPCKiE połączyliśmy doświadczenia naszych pracowników, tak aby przygotowany program w pełni został dostosowany do etapu rozwoju dzieci oraz z uwzględnieniem ich potrzeb. Wspólna praca osób z przygotowaniem pedagogicznym oraz pracowników z doświadczeniem w biznesie doprowadziło do stworzenia innowacyjnego programu a efekt synergii pozwala na pełne wykorzystanie potencjału uczestników zajęć.

Podczas rocznego programu realizować będziemy elementy związane z:
- rozumieniem pojęć takich jak czas i przestrzeń;
- poznaniem liczb i podstawowych zasad geometrii;
- podstawowymi prawami fizyki;
- pracą w obszarach: kreatywności, twórczości i wyobraźni;

Program jest nowatorski także w formie prowadzenia zajęć, która polega na tworzeniu trzyosobowych zespołów do realizacji poszczególnych tematów. Część zadań realizowana jest przez dzieci indywidualnie co pozwala na nabranie poczucia pewności siebie każdego z uczestników. Zadania indywidualne opracowane są pod kątem ukazania samym dzieciom ich predyspozycji oraz prowadzone w taki sposób by dzieci same odnalazły najlepszą dla siebie metodę realizacji naturalnych talentów.

Pierwsze zajęcia odbędą się 26 września.
Koszt zajęć to 15 zł. 
Zajęcia odbywać się będą co dwa tygodnie w sobotę w godzinach 12 - 16 dlatego prosimy by dzieci miały ze sobą przekąski i napoje

Wstecz