0
+48 519150012
Plichtów 21
gm. Nowosolna
Kup karnet
Aktualności
17/11/2022

Krąg Kreatywnych Kobiet

Cotygodniowe spotkania w każdy wtorek w godz.17.00-19.00

Krąg Kreatywnych Kobiet

Czy zdarzyło Ci się być na warsztatach, nauczyć pięknej techniki plastycznej i niestety nigdy nie znaleźć w domu czasu na dalsze rozwijanie zdobytych umiejętności? Rozpoczynamy cykl zajęć kreatywnych, których zadaniem nie tylko będzie rozwijanie warsztatu twórczego, ale przede wszystkim stworzenie kameralnej grupy - KRĘGU KOBIET, które chcą spotykać się przy pysznej herbacie, rozmawiać, dzielić inspiracjami, a jednocześnie wspólnie, ale we własnym tempie realizować rękodzieła, na które w domu nie ma przecież czasu. 

 

Jeśli więc marzysz sobie o wytkaniu własnego dywanu albo chciałabyś wytwarzać papier i kaligrafować na nim wiersze lub może masz w domu stertę ubrań, które zamierzasz przerobić ale nie do końca wiesz jak zacząć, a może chciałabyś zająć się ikoną czy też poznać tajniki malowania woskiem na tkaninach - wtedy warto sprawdzić czy Krąg Kobiet nie jest przestrzenią do realizacji także Twoich zamysłów.

 

Cotygodniowe warsztaty poprowadzi Aleksandra Pulińska, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych i doktorantka wrocławskiego ASP. Ola jest autorką murali i wnętrz sakralnych. Realizowała prace w bardzo różnorodnych technikach od mozaiki szklanej, przez snycerkę, złocenia ikon czy grafikę warsztatową, haft i batik, aż do akwareli i projektowania komputerowego. 

 

Na spotkania zapraszamy osoby, które chciałyby rozwinąć swój twórczy potencjał i umiejętności warsztatowe. Pierwszych kilka zajęć dotyczyć będzie wyplatania makramy. Kolejne techniki wybierane będą według preferencji grupy.  Zapraszamy do zapisów.

Wstecz