0
+48 519150012
Plichtów 21
gm. Nowosolna
Kup karnet

Informujemy, że CKiE będzie nieczynne w dn. 2 maja.

Aktualności
07/11/2022

Artur Barciś

spotkanie z aktorem Arturem Barcisiem

Artur Barciś

ARTUR BARCIŚ – człowiek wielu talentów,  artysta uniwersalny. Znakomicie odnajduje się na scenie teatralnej jako aktor i reżyser, świetnie „współpracuje” z kamerą filmową, wreszcie jest prawdziwym showmanem na estradzie gdzie kreuje swój indywidualny i niepowtarzalny wizerunek wokalno-aktorski.

Oczywiście, najbardziej kojarzymy go z serialowych ról -  Norka w „Miodowych latach”,  Czerepacha w „Ranczu” czy też z niezapomnianych kreacji w „Dekalogu” K. Kieślowskiego. Ale tak naprawdę niemal w każdej roli, nawet drugoplanowej potrafi stworzyć wyjątkową relację z odbiorcą.

w „Podwieczorku z gwiazdą” pokazuje różne oblicza swojego talentu, robi wspólną z publicznością lekcję dykcji, a wszystkie zaśpiewane piosenki przefiltrowane są przez Jego umiejętności aktorskie. A dodatkowo w krótkich rozmowach pomiędzy piosenkami potrafi interesująco, a jednocześnie z „przymrużeniem oka” opowiadać o swoim zawodzie.

LESZEK BONAR- dziennikarz telewizyjny, autor wielu programów poświęconych muzyce i teatrowi.

Zespół wokalny MAGNIFICAT- powstał przy parafii Św.O.Pio w Kalonce, prowadzony przez Joannę Ziułkiewicz chór żeński złożony z mieszkanek gminy Nowosolna.

Wstecz