02/12/2018
UWAGA!
Uwaga !!!! Otrzymaliśmy sygnały, iż po terenie gminy przemieszcza się kobieta, która zbiera pieniądze na "święta dla dzieci w świetlicy w Kalonce". Jeszcze raz przypominamy, iż ani Gmina, ani GPCKiE, ani żaden inny podmiot nie prowadzi żadnej zbiórki pieniężnej na świetlicę w Kalonce, ani na żaden inny cel związany z instytucjami gminnymi.
Prosimy o udostępnienia i poinformowanie sąsiadów.