0
+48 519150012
Plichtów 21
gm. Nowosolna
Kup karnet
Zajęcia
Krąg Kreatywnych Kobiet
Chwilowy brak

Krąg Kreatywnych Kobiet dorośli

Zajęcia sa zawieszone do września.

 

Warsztaty rękodzieła dla Pań w każdym wieku. Techniki wykonania są ustalane z uczestniczkami na bieżąco. Makrama, haft, szydełko, ozdoby ze słomy i.t.p.

 Czy zdarzyło Ci się być na warsztatach, nauczyć pięknej techniki plastycznej i niestety nigdy nie znaleźć w domu czasu na dalsze rozwijanie zdobytych umiejętności? Rozpoczęliśmy cykl zajęć kreatywnych, których zadaniem jest nie tylko rozwijanie warsztatu twórczego, ale przede wszystkim tworzenie kameralnej grupy - KRĘGU KOBIET, które chcą spotykać się przy pysznej herbacie, rozmawiać, dzielić inspiracjami, a jednocześnie wspólnie, ale we własnym tempie realizować rękodzieła, na które w domu nie ma przecież czasu.

Jeśli więc marzysz sobie o wytkaniu własnego dywanu albo chciałabyś wytwarzać papier i kaligrafować na nim wiersze lub może masz w domu stertę ubrań, które zamierzasz przerobić ale nie do końca wiesz jak zacząć, a może chciałabyś zająć się ikoną czy też poznać tajniki malowania woskiem na tkaninach - wtedy warto sprawdzić czy Krąg Kobiet nie jest przestrzenią do realizacji także Twoich zamysłów.
Cotygodniowe warsztaty prowadzi Aleksandra Pulińska, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych i doktorantka wrocławskiego ASP. Ola jest autorką murali i wnętrz sakralnych. Realizowała prace w bardzo różnorodnych technikach od mozaiki szklanej, przez snycerkę, złocenia ikon czy grafikę warsztatową, haft i batik, aż do akwareli i projektowania komputerowego.

Na spotkania zapraszamy osoby, które chciałyby rozwinąć swój twórczy potencjał i umiejętności warsztatowe. Kolejne techniki wybierane będą według preferencji grupy. Zapraszamy!

Cotygodniowe spotkania łączą kobiety z różnych przestrzeni zawodowych i społecznych. Herbata w takim towarzystwie może zainspirować do czegoś czego się jeszcze nie spodziewasz...

Prowadzi Aleksandra Pulińska, artysta plastyk.

Panie zameldowane na terenie gminy Nowosolna płacą za zajęcia 20 zł, pozostałe 30 zł.

Wstecz