0
+48 519150012
Plichtów 21
gm. Nowosolna
Kup karnet

Archiwum aktualności

UWAGA! PILNA INFORMACJA!

AKTUALIZACJA: W związku z ogłoszeniem stanu epidemii, przedłużeniu ulegają ograniczenia działalności Gminno Parkowego Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie do 13 kwietnia 2020r. (włącznie), odwołane pozostają wszystkie zajęcia, warsztaty, spotkania.


W związku z decyzją rządu od dzisiaj 11.03.2020r. do 25.03.2020r. (z możliwością przedłużenia) w GPCKiE w Plichtowie nie będą się odbywać żadne zajęcia, spotkania, warsztaty.

Wszystkie karnety zachowują ważność lub zostaną odpowiednio rozliczone po wznowieniu zajęć.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.

Więcej
KORONKOWE ROBOTY

Zapraszamy do udziału w KORONKOWYCH ROBOTACH, cyklicznych warsztatach ( 33 godz. ) Fundacji Siłaczka, z którą współpracujemy przy tym projekcie.
Wszystkie Panie ( lub Panowie ) zainteresowane nauką od podstaw lub podniesieniem swoich umiejętności tworzenia z nici pięknych ozdób prosimy o zgłaszanie udziału do GPCKiE tel.519 150 012. Liczba miejsc ograniczona.Więcej
MISY I GONGI TYBETAŃSKIE

Zapraszamy na zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem mis i gongów tybetańskich. Zajęcia będą się odbywać cyklicznie.

Informacja dotycząca terminu kolejnych zajęć pojawi się już wkrótce.


Więcej
Gimnastyka Słowiańska Kobiet

W związku z chorobą prowadzącej, zajęcia Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet odbędą się w INNYM TERMINIE. Prosimy o śledzenie strony i facebooka.

Natomiast w najbliższą sobotę 22 lutego 2020r. zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe: misy i gongi tybetańskie - w sprawie zapisów i szczegółów prosimy o kontakt z biurem GPCKiE.

Więcej
Informacja o zajęciach

Przypominamy, że od najbliższej soboty 1 lutego 2020r. w godzinach 10:30-12:00 wracają warsztaty teatralne - serdecznie zachęcamy do udziału w zajęciach.

Informujemy, że aktualnie nie będą odbywały się zajęcia: plastyczna przygoda, charakteryzacja artystyczna oraz j. hiszpański dla dorosłych z powodu przedłużającego się projektu wyjazdowego instruktora i w związku z tym jego rezygnacji z prowadzenia zajęć w GPCKiE w Plichtowie. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie szukania nowego prowadzącego.

Więcej
Bieżące aktualności